BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 15966054
*
nr 1596 6054
Lampetter
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Kondition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 februari 2024
kl 19:37:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 18:34:25
1
Vinnande bud
5/2 18:53:31
2
250 kr
5/2 18:53:31
1
300 kr (Budbetjänt)
5/2 18:54:35
2
350 kr
5/2 18:54:35
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: applick applicker applique appliquer figur intarsia och mässing lampetter lamphållare ljushållare mjölby qvarfordts intarsia väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
4037 Appliquer
3 st, rokokostil, mässing. Diameter: 25 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:44
-
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:36
-
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:24
-
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:27
*
Lampetter
Kondition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Läs om budbetjänten
nr 1596 6054
Lampetter
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Kondition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 18:34:25 | 1 | Vinnande bud |
5/2 18:53:31 | 2 | 250 kr |
5/2 18:53:31 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
5/2 18:54:35 | 2 | 350 kr |
5/2 18:54:35 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: applick applicker applique appliquer figur intarsia och mässing lampetter lamphållare ljushållare mjölby qvarfordts intarsia väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
4037 Appliquer
3 st, rokokostil, mässing. Diameter: 25 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:44 -
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:36 -
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:24 -
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:27